Fotó: MTI/Illyés Tibor

Közel százfős lelkes tömeg virággal és a Himnusz eléneklésével fogadta hétfőn délben a Liszt Ferenc Repülőtéren a cancúni világbajnokságon történelmi sikert elért magyar muay thai válogatottat.

Négy magyar érem 5000 méteren

Fotó: MTI, archív

A magyar versenyzők két aranyat és összesen négy érmet szereztek a Szegeden rendezett kajak-kenu világkupa vasárnapi 5000 méteres versenyei során, így - túlteljesítve a célkitűzést - négy első, nyolc második és kilenc harmadik hellyel zárták a Maty-éri viadalt.

Újabb kilenc magyar érem

A magyar versenyzők kilenc érmet, egy aranyat, három ezüstöt és öt bronzot szereztek vasárnap a Szegeden zajló kajak-kenu világkupa 200 és 500 méteres döntői során.

BL-győztes a Győr

A címvédő Győri Audi ETO KC hosszabbítás után 27-26-ra legyőzte a macedón Vardar Szkopje együttesét a női kézilabda Bajnokok Ligája fináléjában, a Papp László Budapest Sportarénában zajló négyes döntőben, vasárnap.

Aranyérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat

A Bányai Zsombor, Berta Dániel, Peterdi András, Rédli András összeállítású magyar csapat megnyerte a férfi párbajtőrözők párizsi világkupa-versenyét vasárnap.