Rekordlétszám az újságíróknál

Fotó: MTI, archív

A júliusban Budapesten és Balatonfüreden sorra kerülő vizes világbajnokságra minden eddiginél több újságíró jelezte részvételét Gyárfás Tamás, a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetség (FINA) alelnöke szerint.

Aranyérmes a Kovács, Demeter vegyesváltó Kecskeméten

Az egyéni versenyeket követően vegyesváltóban is szereztek érmet a magyarok a kecskeméti öttusa-világkupán: a Kovács Sarolta, Demeter Bence kettős az első helyen végzett a hétfői zárónapon.

Lőrincz Viktor is aranyérmes

Korpási Bálint után Lőrincz Viktor is aranyérmet nyert az újvidéki birkózó Európa-bajnokságon vasárnap.

Aranyérmes a Győri Audi ETO

Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt

A Győri Audi ETO KC nyerte meg a női kézilabda Bajnokok Ligája 2016/17-es szezonját, mivel a budapesti döntőben hosszabbítás után 31-30-ra legyőzte vasárnap a macedón Vardar Szkopjét.

Korpási Bálint aranyérmes

Korpási Bálint aranyérmet nyert vasárnap a kötöttfogásúak 71 kilogrammos kategóriájában az újvidéki birkózó Európa-bajnokságon.