Fotó: MTI, Czeglédi Zsolt
15:02
Áder János köztársasági elnök levélben gratulált az olimpiai aranyérmet szerzett férfi váltónak.
13:02
Schmitt Pál adta át az aranyérmeket a gyorskorcsolyázók 5000 méteres váltószámában győztes magyar csapat tagjainak.
07:02
Alina Zagitova nyerte a műkorcsolyázók női versenyét a phjongcshangi téli olimpia pénteki napján.
Fotó: MTI, Koszticsák Szilárd
06:02
Színes programokkal ünnepelték meg csütörtökön az első Magyar Parasport Napját.

2018. 02. 22.

Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt
17:02
Kósa Lajos elmondta, neki is olyan magas volt a pulzusa a nézőtéren, mint a fiúknak a jégen.
Fotó: MTI/EPA/Taccjana Zenkovics
13:02
Aranyérmes a magyar férfi váltó rövidpályás gyorskorcsolyában a phjongcshangi téli olimpián.

2018. 02. 20.

Fotó: Czeglédi Zsolt, MTI
15:02
Liu Shaolin Sándor és Liu Shaoang is negyeddöntőbe jutott a rövidpályás gyorskorcsolya 500 méteres versenyszámában.

2018. 02. 19.

Fotó: MTI/Magyarország madridi nagykövetsége
17:02
A tollaslabdázó Sárosi Laura fair play-díjat vett át Madridban Zsófia spanyol királynétól.

2018. 02. 17.

14:02
Liu Shaolin Sándort kizárták a rövidpályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres döntőjében.
Fotó: MTI, archív
12:02
Elődöntőbe jutott Liu Shaolin Sándor szombaton a rövidpályás gyorskorcsolyázók 1000 méteres versenyében.
Fotó: MTI, Illyés Tibor
07:02
Pontozással győzte le Szellő Imre Gyenyisz Gracsovot a Magyar Ring Gála főmérkőzésén.

2018. 02. 13.

14:02
Döntőbe jutott a magyar férfi gyorskorcsolyaváltó a phjongcshangi téli olimpián.

2018. 02. 12.

19:02
Robin Söderling svéd teniszedző szerint Fucsovics Márton a legjobb harminc közé kerülhet a világranglistán.

2018. 02. 10.

14:02
Folytatódott a magyarok pontszerző sorozata a téli játékokon.

2018. 02. 09.

15:02
A február 25-ig tartó játékokat hivatalosan Mun Dzse In dél-koreai államfő nyitotta meg.
13:02
Összegyűjtöttük a téli olimpiai játékokhoz kapcsolódó legfontosabb tudnivalókat.

2018. 02. 08.

10:02
Felvonták a magyar lobogót a phjongcshangi téli olimpia kangnungi olimpiai falujában.

2018. 02. 07.

Fotó: shutterstock.com, illusztráció
15:02
Összesen hat érmet, köztük két ezüstöt és négy bronzot nyertek a magyar versenyzők a téli olimpiák történetében.

2018. 02. 04.

17:02
A Gémesi Csanád, Szatmári András, Szilágyi Áron összeállítású magyar csapat bronzérmet nyert.
Fotó: MTI, archív, illusztráció
17:02
Két magyar ezüstöt hozott a karatésok Szocsiban rendezett korosztályos Európa-bajnokságának zárónapja.