Jelenlegi hely

Sport

2017. 09. 23.

07:09
Kosárlabda-válogatottunk remek Európa-bajnoki szereplése kapcsán Ferencz Csabával, a válogatott egyik legsikeresebb tagjával beszélgettünk.

2017. 09. 22.

Fotó: Somfai Sándor/Demokrata
13:09
Szőnyi Ferenc augusztus végén, 53. születésnapján újra tízszeres távú Ironman-versenyt nyert. Vele beszélgettünk.

2017. 09. 19.

Fotó: MTI, archív, illusztráció
14:09
Várakozáson felüli évet zárt a magyar atlétika, Budapest 2023-ban vb-t rendezne.
10:09
Berki Krisztián vállsérülése miatt nem indul a Montrealban sorra kerülő torna-világbajnokságon.

2017. 09. 18.

Fotók: MTI, archív, szerk.
13:09
Közhasznú munkavégzésre kötelezték és eltiltották a járművezetéstől Wayne Rooney-t, az angol labdarúgó-válogatott volt csapatkapitányát, akit a hónap elején ittas vezetésen értek.
Képernyőfotó: sportis.cz
10:09
A 15-17 éves versenyzőkből álló magyar válogatott parádés teljesítményt nyújtva 30 aranyérmet és összesen 66 dobogós helyezést gyűjtött a kajak-kenu Olimpiai Reménységek Versenyén.

2017. 09. 17.

Fotó: MTI, archív
19:09
Fucsovics Márton 7:5, 6:4, 6:4-re legyőzte Karen Hacsanovot az oroszok elleni budapesti tenisz Davis Kupa-párharc vasárnapi zárónapján.
Fotó: MTI/Szigetváry Zsolt
19:09
Petrik Tamás, Csemő lovasa Vicces nevű lován nyerte a 10. Nemzeti Vágta döntőjét vasárnap este a budapesti Hősök terén.
14:09
Rasovszky Kristóf a vasárnap 5 kilométeren szerzett ezüstérmével megnyerte a nyíltvízi úszók Európa Kupa-sorozatának összetett pontversenyét.
04:09
Babos Tímea egyesben aratott elődöntős sikere után párosban is bejutott a fináléba.

2017. 09. 16.

16:09
Bracciano taván a nyitányt az olimpiai távú verseny jelentette mindkét nem képviselői számára.
08:09
Szellő Imre és Bacskai Balázs is látványos ökölvívással győzött tegnap este a Magyar Ring Gálán.
07:09
Vasárnap lesz nyolcvanéves Kamuti Jenő kétszeres olimpiai ezüstérmes, a Nemzet Sportolója.

2017. 09. 15.

13:09
Már csak egy nagyon kicsi hiányzik hozzá, hogy állandóan a csúcson legyünk – véli Nagy Viktor.

2017. 09. 14.

19:09
Fucsovics Márton játssza az első mérkőzést pénteken Budapesten az oroszok elleni tenisz Davis Kupa-párharcban, melynek tétje a világcsoportba jutás.

2017. 09. 13.

14:09
Magyarellenes jelszavakat skandálva, felfegyverkezve zavarták meg román futballhuligánok a KVSC szervezte amatőr futballkupát, ami tömegverekedésbe torkolt.

2017. 09. 10.

20:09
Magyarország 23 éremmel, közte 12 arannyal végzett az éremtábla élén a maratoni kajak-kenu világbajnokságon a dél-afrikai Pietermaritzburgban.

2017. 09. 09.

18:09
Négy érmet nyertek a magyarok a maratoni kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján.

2017. 09. 08.

Fotó: Vermes Tibor/Demokrata
14:09
A ranglista jelenlegi második helyezettje, Suták Csenge bejutott a női lovas világbajnokság döntőjébe.
09:09
Vasárnap, magyar idő szerint 14.15 órától játssza Isztambulban a szerbek elleni nyolcaddöntőjét a magyar férfi kosárlabda-válogatott az Európa-bajnokságon.