sportlövészet

Célkeresztben Tokió

Aranyérmet és olimpiai kvótát szerzett az Újpesti Torna Egylet fiatal sportlövője.
Péni István ezüstérmes

Péni István ezüstérmet nyert a férfi nagyöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett versenyében.
Pekler Zalán ezüstérmes

Pekler Zalán ezüstérmet nyert vasárnap a kisöbű szabadpuska fekvő testhelyzetű számban.
Elhunyt Kisgyörgy Lajosné sportlövő

Életének 104. évében elhunyt Kisgyörgy Lajosné egykori sportlövő és edző, 123-szoros országos bajnok - tudatta a sportági szövetség az MTI-vel szombaton.
Éremszerzés a sportlövők előtti cél

A várakozásokon felül sikerült kvalifikációs versenyek után Győrik Csaba szövetségi kapitány azt várja, hogy érmet is szereznek a magyar sportlövők.

Oldalainkon HTTP-sütiket használunk a jobb működésért. Az oldalon bármely hivatkozásra kattintva Ön elfogadja az adatvédelmi szabályzatot.