Szentkirályi Alexandra: a bántalmazó Magyar Péternek van képe másoknak prédikálni?
„A feleségét bántalmazó Magyar Péternek van képe másoknak prédikálni? Elképesztő, de igaz” – írta a Fidesz-KDNP fővárosi frakcióvezetője a Facebook-oldalán pénteken.Szentkirályi Alexandra bejegyzésében úgy vélekedett, hogy a Tisza Párt vezetőjének „cinizmusa új szintre lépett”: fellép egy „Női Sikernap” nevű rendezvényen és „arról prédikál”, hogyan kell egy férfinak támogatnia a feleségét.
„Ez az a Magyar Péter, aki lehallgatta, megalázta, bántalmazta a saját feleségét – fizikailag és lelkileg is, aki nadrágszíjjal, késsel és ki tudja még mivel terrorizálta azt a nőt, akinek a sikerét sosem tudta elviselni, aki évekig a felesége hátán kapaszkodott fel többmilliós állásokba, aki a hírnevének alapjait a saját felesége elárulására, lehallgatására és zsarolására építette, aki a lájkokért, önfényezésért és a hatalomért bármire képes – még az országot is elárulni” – hangoztatta bejegyzésében a kormánypárti politikus, hozzátéve, hogy szerinte ez nem csak képmutatás.
„Ez egy szégyentelenül hazug, manipulatív és cinikus színjáték, a magyar emberek és különösen minden nő, feleség és édesanya felé is, aki valaha bántalmazás áldozata lett” – vélekedett közösségi oldalán Szentkirályi Alexandra.