férfiak:

Hirdetés

K-2 1000 m (olimpiai szám):
1. Cyrille Carre, Etienne Hubert (francia) 3:20.29 p
2. Samuele Burgo, Luca Beccaro (olasz) 3:21.41
3. Francisco Cubelos, Inigo Pena (spanyol) 3:21.80
3. Noé Zsombor, Dombvári Bence 3:22.20
Kammerer Zoltán és Kulifai Tamás kiesett a középfutam után.

K-4 500 m (olimpiai szám):
1. Guillaume Burger, Maxime Beaumont, Guillaume Le Floch Decorchemont, Francis Mouget (francia) 1:21.51
2. Dmitro Danyilenko, Olekszandr Siromjatnyikov, Oleh Kuharik, Ivan Semikin (ukrán) 1:22.07
3. Nebojsa Grujic, Marko Novakovic, Andjelo Dzombeta, Marko Dragosavljevic (szerb) 1:23.14
Birkás Balázs, Noé Bálint, Balaska Márk és Csizmadia Kolos az előfutam, Béke Kornél, Balogh Gergely, Szendy Maximilián és Vajda Bence a középfutam után kiesett.

C-1 200 m:
1. Ivan Stil (orosz) 40.09 mp
2. Zaza Nadiradze (georgiai) 40.38
3. Alfonso Benavides (spanyol) 40.39
Zombori Dominik és Szőke Attila kiesett a középfutam után.

Korábban írtuk

Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés

C-1 500 m:
1. Carlo Tacchini (olasz) 1:50.70
2. Angel Kodinov (bolgár) 1:51.43
3. Filip Dvorak (cseh) 1:51.93
…6. Kiss Balázs 1:52.74
…8. Korisánszky Dávid 1:53.08

C-2 1000 m (olimpiai szám):
1, Kirill Samsurin, Ilja Pervuhin (orosz) 3:40.49
2. Adolf Balázs, Fejes Dániel 3:41.08
3. Catalin Chirila, Victor Mihalachi (román) 3:41.60
Sáfrán Mátyás, és Bakó Tamás kiesett a középfutam után.

nők:

K-1 500 m (olimpiai szám):
1. Joana Vasconcelos (portugál) 1:54.03
2. Isabel Contreras (spanyol) 1:54.08
3. Hermien Peters (belga) 1:54.27
…6. Kőhalmi Emese 1:55.42
…9. Bodonyi Dóra 1:58.23

K-2 200 m:
1. Krisztina Kovnir, Anasztaszja Dolgova (orosz) 37.77 mp
2. Lucz Anna, Kiss Blanka 38.55
3. Ana-Roxana Lehaci, Viktoria Schwarz (osztrák) 39.03

K-4 500 m (olimpiai szám):
1. Maria Kicsaszova-Skorik, Ljudmila Kuklinovska, Anasztaszja Todorova, Marija Povk (ukrán) 1:33.86 p
2. Manon Hostens, Margot Maillet, Vanina Paoletti, Lea Jamelot (francia) 1:34.36
3. Natalja Podolszkaja, Jelena Anjusina, Anasztaszja Dolgova, Szvetlana Csernigovszkaja (orosz) 1:36.46
4. Szellák Szabina, Zupkó Vanda, Rendessy Eszter, Szénási Zsófia 1:37.07
5. Sólyom Dóra, Katrinecz Rita, Bodonyi Dóra, Csikós Zsóka 1:37.85

C-2 200 m:
1. Antia Jacome, Antia Otero (spanyol) 45.01 mp
2. Maria Corbera, Patricia Coco (spanyol) 45.55
3. Irina Andrejeva, Darja Harcsenko (orosz) 45.72
…5. Bragato Giada, Kisbán Zsófia 47.08
6. Gönczöl Laura, Opavszky Réka 47.22

C-2 500 m (olimpiai szám):
1. Ludmila Luzan, Anasztaszja Csetverikova (ukrán) 1:58.81 p
2. Daniela Cociu, Maria Olarasu (moldovai) 2:01.19
3. Karen Roco, Maria Mailliard (chilei) 2:02.91
…5. Bragato Giada, Kisbán Zsófia 2:03.39
6. Gönczöl Laura, Opavszky Réka 2:04.87

vegyes számok:

K-2 200 m:
1. Lucz Anna, Csizmadia Kolos 34.31 mp
2. Biljana Relic, Marko NOvakovic (szerb) 34.47
3. Manon Hostens, Maxime Beaumont (francia) 34.53
4. Kiss Blanka, Apagyi Levente 34.65

C-2 200 m:
1. Irina Andrejeva, Ivan Stil (orosz) 39.22
2. Molnár Csenge, Hajdu Jonatán 40.03
3. Vitalij Vergeles, Anasztaszja Csetverikova (ukrán) 40.21