Őrült vén boszorkánynak nevezte Ursula von der Leyent Dmitrij Medvegyev
Az Egyesült Államok és az Európai Unió közötti új kereskedelmi megállapodás Washingtonnak kedvez, de az európaiak számára teljesen megalázó – jelentette ki Dmitrij Medvegyev.
Világ
/
A cikk emailben történő elküldéséhez
kattintson ide,
vagy másolja le és küldje el ezt a linket: https://demokrata.hu/vilag/orult-ven-boszorkanynak-nevezte-ursula-von-der-leyent-dmitrij-medvegyev-1032955/
Hirdetés
Az Orosz Hírek az orosz biztonsági tanács alelnökének Telegram-bejegyzését szemlézte, amelyben azt írta, Trump elnök szétzúzta Európát.
A volt orosz elnök rámutatott, hogy az Európai Unió vezetőivel nem, csak a hétköznapi európaiakkal lehet szimpatizálni:
„Most valószínűleg Brüsszelt kellene ostromolniuk, hogy felakasszák az összes uniós biztost, beleértve az őrült vén boszorkányt, Ursulát. Ez nem segítene a helyzeten, de legalább szórakoztató lenne”
– írta Dmitrij Medvegyev, aki egy másik mondatában őrült vénasszonynak nevezte az Európai Bizottság elnökét.
További részletek az Orosz Hírek cikkében.
Kapcsolódó cikkünk
Hirdetés
Hirdetés
