Ismét bohócot csinált szurkolóiból az Újpest: másodosztályú csapat küldte haza a lilákat
A másodosztályban szereplő Kecskeméti TE hosszabbítás után 3-2-re nyert az Újpest FC ellen vasárnap a labdarúgó MOL Magyar Kupában, és a legjobb 32 közé jutott.A KTE a rendes játékidőben Derekas Zoltán és Szabó Alex góljával kétszer is vezetést szerzett, de előbb Horváth Krisztofer, a második félidőben pedig a portugál Iuri Medeíros egyenlített, így következhetett a hosszabbítás. Aztán a 109. percben Banó-Szabó Bence találatával a hazaiak harmadszor is előnybe kerültek, a tizenegyszeres kupagyőztes Újpest pedig ekkor már nem tudott egyenlíteni.
A harmadik fordulóban az élvonalbeli csapatok közül a Kisvárda, a Nyíregyháza, a Puskás Akadémia és az Újpest is kiesett.
A Martfű-Dombóvár mérkőzésen a vendégcsapat háromgólos hátrányból egyenlített (3-3), a hosszabbítás előtt azonban özönvízszerű esőzés zúdult a pályára, ezért csak hosszú kényszerszünet után indulhatott a hosszabbítás, amelyben a hazaiak vezetést szereztek de a Dombóvár újra egyenlített, végül tizenegyesekkel a Martfű jutott tovább.
