Andrásfi Tibor óriási győzelemmel jutott a legjobb 16 közé párbajtőrben
Andrásfi Tibor szép győzelemmel a legjobb 16 közé jutott vasárnap férfi párbajtőrben a párizsi olimpián.
Sport
/
A cikk emailben történő elküldéséhez
kattintson ide,
vagy másolja le és küldje el ezt a linket: https://demokrata.hu/sport/andrasfi-tibor-oriasi-gyozelemmel-jutott-a-legjobb-16-koze-parbajtorben-860521/

Párizs, 2024. július 28. Andrásfi Tibor (j) és a venezuelai Rubén Limardo Gascón asszója a legjobb 16 közé jutásért a férfi párbajtõr egyéni versenyében a 2024-es párizsi nyári olimpián a Grand Palais kiállítócsarnokban 2024. július 28-án. MTI/Illyés Tibor
Hirdetés
A BVSC idei Európa-bajnoki bronzérmese a londoni olimpia győztesével, a venezuelai Ruben Limardo Gasconnal asszózott és végig taktikusan vívva 15-10-re nyert.
Rendkívül rutinos, 38 éves ellenfelét csak a harmadik szakaszban, 9-8-as állás után tudta megtörni, ekkor sorozatban adta az egylámpás tusokat, és 14-9-re elhúzott. A végén még egy-egy találat esett mindkét oldalon.
A következő fordulóban a Koch Mátét búcsúztató, ugyancsak venezuelai Grabiel Lugóval vív majd 15.05-kor.
Kapcsolódó cikkünk
Hirdetés
Hirdetés
