Kikapott a házigazdától, nem jutott negyeddöntőbe a férfi kézilabda-válogatott
A magyar férfi kézilabda-válogatott a csoportkör utolsó fordulójában 24-20-ra kikapott a házigazda, címvédő és Európa-bajnok francia csapattól, így nem jutott negyeddöntőbe a párizsi olimpián.
Sport
/
A cikk emailben történő elküldéséhez
kattintson ide,
vagy másolja le és küldje el ezt a linket: https://demokrata.hu/sport/kikapott-a-hazigazdatol-nem-jutott-negyeddontobe-a-ferfi-kezilabda-valogatott-864519/

Ilic Zoran (b), Bánhidi Bence (k), és Bodó Richárd (j), valamint a francia Nedim Remili és Ludovic Fabregas (j2) a 2024-es párizsi nyári olimpia férfi kézilabdatornájának B csoportjában játszott Magyarország – Franciaország mérkõzésen a Dél-párizsi Arénában 2024. augusztus 4-én.
Fotó: MTI/Illyés Tibor
Hirdetés
Chema Rodríguez szövetségi kapitány együttese egységesen játszott, végig szívósan küzdött. A szünetben háromgólos hátrányban volt, de fordítani tudott, a hajrá viszont a franciáknak sikerült jobban.
A magyarok múlt szombaton 35-32-re kikaptak Egyiptomtól, hétfőn 35-25-re legyőzték Argentínát, szerdán 26-25-re alulmaradtak a norvégokkal szemben, pénteken 28-25-ös vereséget szenvedtek a világbajnok dánoktól, így vasárnap a franciákkal szemben csak a győzelem ért volna nyolc közé jutást.
Kapcsolódó cikkünk
Hirdetés
Hirdetés
