2025.12.23. Meggyúlnak a lélek gyertyái A lengyel társadalom a karácsonyt immár egy megfékezhetetlennek tűnő hatalom árnyékában tartja.
2025.12.23. A szerb elnök megerősítette a tárgyalásokról szóló értesüléseket A szerb elnök azt mondta, hogy Belgrádnak nincs kifogása az ügylet ellen.
2025.12.23. Bakondi György: Magyarországnak igaza volt Jelentősen romlott Európa közbiztonsági helyzete – húzta alá a miniszterelnök belbiztonsági főtanácsadója.
2025.12.23. Dárdai megkezdte a tisztogatást: román légiós az első áldozat A lila-fehérek román támadója 2023 nyara óta vette fel a fizetését a negyedik kerületben.
2025.12.23. Nálunk még erős a fák gyökere Aki szerint Romániában jó élni, az költözzön ide egy hónapra! – mondta György Hajnalka (Lizike).
2025.12.23. Kijev elismerte az ukrán csapatok visszavonulását A hadvezetés elismerte: az orosz csapatok előre tudtak törni jelentős számbeli fölényüknek köszönhetően.
2025.12.23. Az ukrán elnök szerint eredményesek voltak a béketárgyalások Több dokumentumtervezet is elkészült – közöttük a biztonsági garanciákról – az amerikai és ukrán vezetők tárgyalásai után.
2025.12.23. Ukránellenes radikalizálódást jósol a lengyel Szejm elnöke A lengyel parlament elnöke az ukránellenes hangulat erősödését jósolta Lengyelországban.
2025.12.23. Újabb háborús karácsony: beszakadhat a front? Karácsonyra nem lesz béke, de még csak fegyverszünet sem.
2025.12.23. Belgrád bejelentkezett Szerbia boldogan járulna hozzá Európa legsürgetőbb problémája megoldásához.
2025.12.23. A lengyel-magyar barátságot éltette a hazájában üldözött képviselő Zbigniew Ziobro Belgiumban és Magyarországon is megfordult az ellene folytatott lengyelországi ügyészségi eljárás miatt.
2025.12.23. Politico: 2026-ban Ukrajna számára rendkívül kedvezőtlenül zárulhat a konfliktus Kétlik, hogy az unió által elfogadott 90 milliárd eurós hitel elegendő lesz Ukrajna fizetőképességének fenntartásához.
2025.12.23. Németország először toloncol ki szír állampolgárt a polgárháború kitörése óta Alexander Dobrindt arról beszélt, hogy a német társadalomnak jogos érdeke fűződik ahhoz, hogy a bűnözők elhagyják az országot.
2025.12.23. A norvég katonáknak nincs megfelelő téli felszerelésük, mert Ukrajna fontosabb A norvég védelmi miniszter szerint fontosabb Ukrajnát támogatni, mint hogy Norvégiában mindenből legyen raktárkészlet.
2025.12.23. Megrendítő posztban számolt be gyógyíthatatlan betegségéről a politikus „A múlt héten áttétes, IV. stádiumú hasnyálmirigyrákot diagnosztizáltak nálam, és meg fogok halni.”
2025.12.23. Letartóztatták Greta Thunberget Őrizetbe vették Greta Thunberget Londonban, miután egy betiltott palesztinpárti szervezetet támogató tüntetésen vett részt.
2025.12.23. Megszólaltak a szakértők: ekkora az esély a fehér karácsonyra! Síkvidéken kicsi az esély a megmaradó hóra szenteste, a hegyekben viszont vastag hótakaró is kialakulhat.
2025.12.23. Fontos változtatások lépnek életbe január elsején Januárban többek között teljessé válik a családi adókedvezmény megduplázása.
2025.12.23. Közeledik a világ világosságának születésnapja I. Gyula pápa 350-ben nyilvánította Jézus születésének napjává december 25-ét.
2025.12.23. Kokainkísérletek kutyákon, Covid-influenszerek: erre megy el az adófizetők pénze A jelentés idén minden eddiginél megdöbbentőbb számokat tartalmaz.
2025.12.23. Újpestre igazolhat a magyar válogatott kapitánya Dárdai Pál javaslátára német szakember is segítheti a vezetőedző munkáját.
2025.12.23. Idén is számíthattak Magyarországra az üldözött keresztények Több mint 380 millióra tehető az üldözött keresztények száma.
2025.12.23. Az ukrán szakértő elárulta, mikorra várja a budapesti békecsúcsot A nemzetközi politikai figyelem hamarosan ismét Budapestre irányulhat.
2025.12.23. Prilipka és Andrijivka elfoglalásáról tett bejelentést az orosz védelmi minisztérium Az orosz fegyveres erők a hat ukrajnai frontszakasz közül ötön előre tudtak törni.
2025.12.23. Elbúcsúzott az utolsó magyar hév is Elbúcsúztak Budapest legidősebb hévjei, utoljára ünnepi díszben utazhattunk velük, Csepelen. Képek!
2025.12.23. Ezer eurós bírsággal nézhetnek szembe a behívó megtagadói Németországban Januártól Németországban kötelező katonai szolgálat lép életbe.
2025.12.23. Így finanszírozza Brüsszel a radikális iszlám térnyerését az európaiak pénzéből Hatalmas összegekkel támogatnak olyan szervezeteket, amelyek a radikális Muszlim Testvériség hálózatához köthetők.
2025.12.23. Ausztráliába látogat az izraeli elnök Ausztrália hivatalosan is meghívta az országba Jichák Hercog izraeli államfőt.
2025.12.23. Jan Ledóchowski: Aki a karácsonyt támadja, az emberségünk gyökerét támadja Biztonságosak-e még a keresztény templomok Európa szívében?
2025.12.23. Újabb hatalmas összeget utalt el Ukrajnának az Európai Bizottság Ez a tranzakció már a hatodik rendszeres kifizetés az úgynevezett Ukrajna-eszköz keretében.
2025.12.23. The Times: az ukrán elnök szovjet módszereket alkalmaz Volodimir Zelenszkij politikai pályafutása egy hangzatos ígérettel indult.
2025.12.23. Kitelepítés helyett újabb utánpótlás Minden ígérettel szemben tovább folytatódik az afgán menekültek Németországba telepítése; hétfőn újabb gép landolt 141 migránssal a fedélzetén.
2025.12.23. Nincs karácsony drag queen nélkül Botrányos fellépés Darmstadtban a karácsonyi vásáron, nem mellesleg közpénzből.
2025.12.23. Vitályos Eszter: Újabb kormányzati támogatás indul az ünnepek után A kormány nevében kívánt békés, áldott ünnepeket Vitályos Eszter kormányszóvivő.
2025.12.23. Amerikai segítséggel mentenék a bőrüket az aranybudi-botrány nagykutyái Sajtóértesülések szerint az FBI segítségét kérte Rusztem Umerov volt kijevi védelmi miniszter.
2025.12.23. Gyerekeket soroznak be az ukránok Az ukrán jövőt jelentő nemzedéket is feláldoznák egy idegen érdekek zsoldjában vívott értelmetlen és megnyerhetetlen háborúban.
2025.12.23. „A franciák nem értik, hogyan csináljuk” – Bölöni László a magyar családtámogatásról Meglepődnek, értetlenkednek, de elismerik.
2025.12.23. Ötven év börtönre ítélték a zágrábi iskolai késelőt A támadásban egy gyermek életét vesztette, két alsótagozatos diák, egy 15 éves tanuló és egy 62 éves tanárnő pedig súlyos sérüléseket szenvedett.
2025.12.23. Amikor a karácsony nem hoz örömet A legfontosabb felismerés az, hogy nem kell tökéletesen ünnepelni ahhoz, hogy ezt az időszakot biztonságban átvészeljük.
2025.12.23. Kihallgatták a nyírlugosi orvvadászt Kihallgatták a nyírlugosi orvvadászt, akit emberölés bűntett kísérletével gyanúsítanak.
2025.12.23. A hallgatói lemorzsolódást csökkentő programot indít a kormány Évek óta nő a felsőoktatásba felvettek száma, közölte Varga-Bajusz Veronika.
2025.12.23. Magyar Péterék keresztbe tennének a magyar diákoknak? A Tisza Párt európai néppárti szövetségeseivel együtt szankciók alá helyezné a magyar diákokat és kutatókat.
2025.12.23. „Európa fizeti a számlát, Amerika kapja a szerződéseket” Kemény üzenetet küldött egy francia EP-képviselő.
2025.12.23. Ezekre kell figyelniük a negyvenes nőknek, ha óvni akarják az egészségüket A későbbi egészség megalapozása szempontjából ez a legfontosabb évtized.
2025.12.23. Zsigó Róbert: 2010 óta a nyugdíjak vásárlóértéke 25 százalékkal nőtt 2010 óta a nyugdíjak vásárlóértéke 25 százalékkal nőtt, az összegük a duplájára emelkedett.
2025.12.23. Szili Katalin kapja a Vajdasági Magyar Művelődési Szövetség Aranyplakettjét A VMMSZ december 11-én döntött az általa alapított életmű- és pályadíjakról.
2025.12.23. Több mint 62 ezer cipősdoboz ajándékot gyűjtött a Baptista Szeretetszolgálat Az ajándékokat minden esztendőben rászoruló gyermekeknek juttatják el.
2025.12.23. Karácsonykor se tegyük kockára egy állat sorsát egy hirtelen döntéssel „Ne legyen élő állat a karácsonyfa alatt” – erre szólított fel Ovádi Péter kormánybiztos.
2025.12.23. Ezek voltak a 90-es évek legféltettebb karácsonyi mesekönyvei Nosztalgiázni az év bármelyik időszakában jólesik, de karácsonykor különösen.
2025.12.23. Miért veszélyes a Tisza vagyonadója? Magyar Péterék terve nem a tehetős elit különadója lenne, hanem a magyar középosztály legyengítését okozó sarc.
2025.12.23. Több mint 84 millió forint értékben nyújtott segítséget az Egyszülős Központ Vannak olyan egyszülős családok, akiknek a mindennapi megélhetés is komoly gondot okoz.
2025.12.23. Így öltöztethetjük ünneplőbe a vasárnapi húslevest Csak egy apró változtatás szükséges ahhoz, hogy alkalomhoz illő legyen ez a magyar klasszikus.
2025.12.23. Idei utolsó ülését tartja a kormány Orbán Viktor közösségi oldalán arról írt, bár az orosz-ukrán háborút idén sem sikerült lezárni, itthon a kormány minden tervét végrehajtotta.
2025.12.23. A közösségi média szó szerint rémálmokat okozhat A közösségi média hatása már az álmainkban is megjelenik.
2025.12.23. Donald Trump megerősítette az Egyesült Államok igényét Grönlandra Az Egyesült Államoknak nemzetbiztonsági okokból szüksége van Grönlandra.
2025.12.23. Soha nem látott méretű hadihajókból álló flotta építését jelentette be Donald Trump A meglévő hadihajók kiöregedőben vannak, kezdenek elavulni, hangsúlyozta Trump.
2025.12.23. Itt a remek alkalom egy kis internet-megvonásra! Mutatjuk, mire számíthat A problémát az agyunk jutalmazási rendszere és egy dopamin nevű vegyület okozza.
2025.12.23. A Hősök terén megjelent fuvarosokkal is egyeztetni fog Lázár János A legrövidebb és a legolcsóbb út csakis a fuvarozóknak jó, az utak mentén élőknek maga a pokol.
2025.12.23. Szenteste a világ körül Bár az ételek és a szokások nemzetenként változnak, a lényeg mindenhol ugyanaz: a család, a hit és a közös várakozás öröme.
2025.12.23. A túl sok internetezés szó szerint megbetegítheti az embert Testünk nem arra lett tervezve, hogy egész nap egy virtuális térben létezzen.
2025.12.23. Csak óvatosan! Ez történik, ha felkavaró internetes tartalmakat fogyasztunk Egyre többen tapasztalják, hogy a hírek puszta fogyasztása is fizikai és lelki kimerültséghez vezet.