Jelenlegi hely

Európa-bajnokság

Sporttörténelmi magyar siker a kontinensviadalon

Fotó: ShutterStock.com, illusztráció

Hárspataki Gábor ezüstérmet szerzett az újvidéki karate Európa-bajnokságon, kontinensviadalon korábban ilyen előkelő helyen még egyetlen magyar versenyző sem végzett.

Húsvétvasárnapi éremeső

A súlyemelő Eb-n Magát Krisztina egy aranyat, két ezüstöt, míg Nagy Péter egy bronzérmet szerzett. Juhász Adrienn pedig a 22 éven aluli ökölvívók Európa-bajnokságán lett aranyérmes.

Frizbi Európa-bajnokságot rendeznek Győrben

A sportág európai szövetsége (EUF) Magyarországnak ítélte a 2019-es ultimate frizbi Európa-bajnokság rendezési jogát.

Európa-bajnok a párbajtőrcsapat

Európa-bajnok lett az Andrásfi Tibor, Debnár Gergely, Koch Máté, Nagy Dávid összeállítású párbajtőr válogatott a szocsi kadet és junior Európa-bajnokság zárónapján. A fiúk a döntőben az olaszokat győzték le, méghozzá 34:27-re.

Két arany, egy ezüst és egy bronz

Fotó: MTI/EPA/Claus Bech

Két arany-, egy ezüst és egy bronzérmet nyertek a magyar úszók csütörtökön a koppenhágai rövidpályás Európa-bajnokság második napján.