2023.03.05. Nem tudják kitoloncolni a menedékkérőket a németek Az elutasított menedékkérők hazatelepítése három esetből kétszer sikertelen.
2023.03.05. Megsemmisíthették az Azov-parancsnokságot az oroszok Az orosz ellenőrzés alá került területek több településéről jelentettek ukrán támadást.
2023.03.05. Rishi Sunak keménykedni kezdett az illegális migránsokkal Azt ígérte, megállítja a kontinens felől csónakokon érkezők beáramlását.
2023.03.05. Földközi-tengeri országok szólították fel a Frontexet Azt kérték, a szervezet lépjen fel határozottabban az embercsempészet ellen.
2023.03.05. Ne mossa le az autóját, a jövő héten többször eshet az eső Változékony idő lesz a jövő héten, gyakran lesz borongós, felhős az ég.
2023.03.05. A béke életeket mentene Németek, dánok nem, magyarok viszont halnak meg ebben a háborúban – mondta Szijjártó Péter az N1 horvát hírtelevízió műsorában.
2023.03.05. Válságálló és családbarát a magyar adópolitika Az unió más tagállamaival szemben még nem kaptuk meg a helyreállítási program forrásait sem.
2023.03.05. Exkluzív felvételeken a Hunor hősei Magyarország Kormánya a YouTube csatornáján mutatta be a Hunor mentőcsapat tagjait, akik hősként álltak helyt a törökországi mentésben.
2023.03.05. Agressziós bűncselekményeket vizsgál az új központ Nemzetközi agressziós bűncselekményeket kivizsgáló központ jön létre.
2023.03.05. Tóth Krisztián bronzérmet szerzett Taskentben A bronzmérkőzésen üzbég riválissal találta magát szemben a 28 éves magyar versenyző.
2023.03.05. Dömötör Csaba: a háború csak a nagy energiacégeknek jó A Shell minden idők legnagyobb nyereségét érte el 40 milliárd dollárral, ez több mint kétszerese a háború előtti profitjának.
2023.03.05. Elhunyt az első olimpiai pontszerző magyar cselgáncsozó Hetényi Antal Gábor későn, 15 esztendősen kezdett el judózni.
2023.03.05. Keddre ne tervezzenek jármű- vagy okmányügyintézést! Uniós rendszerátállás miatt szünetel az okmány- és járműügyintézés március 7-én.
2023.03.05. A Párbeszéd feltételeket támaszt a békével szemben Szerintük csak úgy teremthető béke, ha az orosz fegyveres erők kivonulnak Ukrajnából.
2023.03.05. A pápa az emberkereskedelem feltartóztatására szólít fel A katolikus egyházfő kifejezte fájdalmát a Steccato di Cutro partjainál történt tragédia miatt.
2023.03.05. A görög miniszterelnök bocsánatot kért „Miniszterelnökként mindenkinek, de különösen az áldozatok hozzátartozóinak tartozom azzal, hogy bocsánatot kérek” – írta.
2023.03.05. A békéhez erő kell Nyitrai Zsolt vasárnap elmondta: egy egész éves, elsősorban a fiatalokat toborzó kampányba kezd a Magyar Honvédség.
2023.03.05. Milos Zeman: a cseh kormány becsapta a választókat A nyugdíjtörvény módosítása ügyében alapvetően egyetért az ellenzékkel.
2023.03.05. Az unió támogatná a moldovai biztonsági szektor kiépítését? A 2,5 millió lakosú Moldovai Köztársaságban február óta Európa-barát kormány van hatalmon.
2023.03.05. Nem hagyhatjuk, hogy belesodorjanak a háborúba Hatalmas nyomás helyeződik Magyarországra, a magyar kormányra – mondta Nacsa Lőrinc.
2023.03.05. Csaknem tízezren érkeztek Ukrajnából szombaton A rendőrség 93 embernek állított ki ideiglenes tartózkodásra jogosító igazolást.
2023.03.05. Földrengés-túlélők is lesznek a vb vendégei között A gyermekeknek szóló meghívót Törökország budapesti nagykövete vette át.
2023.03.05. Peking 7,2 százalékkal növeli védelmi kiadásait A kínai hadseregben zajló fejlesztéseket sokan aggodalommal szemlélik.
2023.03.05. Rekordévre készül a turizmus A tavalyi első negyedév 5,9 millió vendégéjszakája után az előrejelzések 6,3 millióval számolnak az idén – olvasható a pénzcentrum.hu hírportálon.
2023.03.05. Én, a lendület Érdeklődési köre széles skálán mozog, nem is akar egy skatulyába sem bekerülni.
2023.03.05. Nem fogadhatók el az EP-elnök háborúpárti kijelentései „Nem fegyverekre, hanem azonnali tűzszünetre van szükség!” – reagált Hidvéghi Balázs.
2023.03.05. Hónapokat csúszhat az ukrán offenzíva Valószínűleg csak hónapok múlva, a nyár elején indulhat meg az ukrán ellentámadás az orosz csapatokkal szemben.
2023.03.05. Újraválasztása esetén megállítaná a háborúba sodródást Donald Trump óriási hibának nevezte, hogy Oroszországot és Kínát egymás mellé sodorták.
2023.03.05. Magyarország utat mutathat a konzervatívoknak világszerte A konzervatívok nemzetközi együttműködése is téma volt szombaton Washingtonban.
2023.03.05. Óvodabővítés Boldogkőújfalun Jelenleg 52 a maximális létszám az intézményben, a fejlesztés után 75 gyermek számára biztosítható majd az óvodai szolgáltatás.
2023.03.05. Időközi választást tartanak Kaposhomokon A voksolást az előző településvezető lemondása miatt írták ki.
2023.03.05. Hol vagytok, Testvérek? Giorgia Meloni amennyire Brüsszel engedi, próbál közel maradni magyar szövetségeséhez.