2018.09.30. Salvini: nem érdekel, mit mond Brüsszel A római kormány nem Brüsszel szolgájaként kormányozza Olaszországot - mondta Matteo Salvini.
2018.09.30. A fideszes jelölt nyert a X. kerületben Szilágyi-Sándor András (Fidesz-KDNP) nyert a Budapest X. kerületében.
2018.09.30. Németh Angéla nyert – örömmámor a baloldalon A szavazatok 50,95 százalékával Németh Angéla nyerte az időközi polgármester-választást Budapest XV. kerületében.
2018.09.30. Kim Dzsongun kutyákat ajándékozott Dél-Koreának Az észak-koreai vezető két kutyát ajándékozott Dél-Korea elnökének.
2018.09.30. Tegezve hívja kávézni Kövér Lászlót a Párbeszéd szóvivője Tegezve invitálja kávézni Kövér Lászlót, a Magyar Országgyűlés elnökét Barabás Richárd, a Párbeszéd szóvivője.
2018.09.30. Közéleti vezetőképzés magyar fiataloknak Kárpátalján Kárpátaljai Közéleti Vezetőképző néven indítottak képzést a közélet iránt érdeklődő kárpátaljai magyar fiataloknak.
2018.09.30. Hazugságot terjesztenek Reviczky Gáborról Reviczky Gábor Facebook-oldalán cáfolta a róla és Andy Vajnáról terjedő álhírt.
2018.09.30. Október első napjaiban is sok lesz a napsütés Október első napjaiban is sok lesz a napsütés, helyenként lehet csak zápor.
2018.09.30. Brutális támadásokra számíthat Magyarország Brutális támadásokkal kell szembenéznie Magyarországnak a jövő tavaszi európai parlamenti választásokig.
2018.09.30. Angela Merkel óva intette Donald Trumpot Merkel óva intette Trumpot, hogy „lerombolja” az ENSZ-t.
2018.09.30. Egy arany- és egy bronzérem a zárónapon Hosszú Katinka egy arany- és egy bronzérmet szerzett vasárnap.
2018.09.30. Macron: újra kell gondolni és át kell építeni Európát Emmanuel Macron közvetlenül részt kíván venni a jövő májusi európai parlamenti választások kampányában.
2018.09.30. Keresztény egyházak nélkül nincs egészséges társadalom Egészséges keresztény egyházak nélkül nincs egészséges társadalom Európában - mondta Gulyás Gergely.
2018.09.30. Sz*pófantomról tájékoztatott Burány Sándor A Párbeszéd-frakcióban ülő szocialista politikus drogproblémákat vezetett le egy bizonyos fantomból.
2018.09.30. Meg kell becsülni az időseket Meg kell becsülni az időseket, fontos, hogy ők is részesüljenek az ország gazdasági teljesítményéből.
2018.09.30. A magyar külügyminisztert nem lehet megfélemlíteni Nem lehet megfélemlíteni a magyar külgazdasági és külügyminisztert - hangsúlyozta Menczer Tamás.
2018.09.30. Követeléssel fordul Kövér Lászlóhoz Ujhelyi Ujhelyi István követeléssel fordul Kövér László házelnökhöz.
2018.09.30. Vári Attila a Magyar Vízilabda Szövetség új elnöke Vári Attila lett a Magyar Vízilabda Szövetség (MVLSZ) új elnöke.
2018.09.30. Az új gyülekezési törvény részletei Életbe lép az új gyülekezési törvény, amely az 1989-es jogszabályt váltja fel.
2018.09.30. Az extrém hőmérséklet a legnagyobb magyarországi kockázat Az éghajlatváltozás hatásait vizsgáló tanulmány szerint a hőhullámok jelentik a legnagyobb veszélyt hazánkban.
2018.09.30. Orbán Viktor részvéte a szökőár kapcsán Részvétet nyilvánított Orbán Viktor az indonéz államfőnek a Celebesz szigetet ért földrengés miatt.
2018.09.30. Megkezdi munkáját a Nemzeti Népegészségügyi Központ Októberben kezdi meg munkáját az emberierőforrás-miniszter kezdeményezésére létrejött NNK.
2018.09.30. „Elavult a NATO katonai stratégiája” Elavult a NATO katonai stratégiája, melynek megújítása érdekében kiemelt jelentőségű kérdéseket vitat meg.
2018.09.30. Közel a terroristák feletti győzelem Szíriában Küszöbön áll a győzelem a terroristák fölött – mondta a szír külügyminiszter.
2018.09.30. Seregek Európa ellen „Először az uniós politika színvonalát kellett mélyrepülésbe vinni…”
2018.09.30. „Mi, közép-európaiak nem adjuk fel!” Az ENSZ a migrációra adható legrosszabb válaszra készül - mondta el Szijjártó Péter.
2018.09.30. A szűrés fontosságára hívják fel a figyelmet A mellrák szűrésének fontosságára hívják fel a figyelmet a lánchídi sétán.