Rendőr, tudós, fejlesztő

„Nem az alkalmatlanokat kell kiszűrni, hanem az alkalmasokat megtalálni” – beszélgetés Dános Valér nyugállományú rendőr vezérőrnaggyal.
Öt magyar érem a zárónapon

A magyar válogatott öt érmet szerzett a csehországi Racicében rendezett ifjúsági és U23-as kajak-kenu Európa-bajnokság zárónapján.
Megakadályoznák a további feszültséget

A feszültség további éleződésének megakadályozását és a párbeszéd újrakezdését szorgalmazta vasárnap Franciaország, Nagy-Britannia és Németország.
Csoportelsők a junior kézilabdás lányok

A magyar válogatott 33-23-ra legyőzte Spanyolország csapatát a Győrben zajló női junior kézilabda Európa-bajnokság csoportkörének harmadik fordulójában.
Sipőcz Richárd bronzérmes

A +100 kilogrammos Sipőcz Richárd bronzérmet nyert a Papp László Sportarénában zajló cselgáncs Grand Prix vasárnapi zárónapján.
Jövő héten újra melegszik az idő

A következő napokban fokozatosan melegszik az idő, a hétvégén már 33 fok is lehet. Emellett sok lesz a napsütés, helyenként lehetnek csak záporok.
Söder: az SPD lehetetlenül viselkedik

Az Ursula von der Leyen személye körül a Németországot kormányzó nagykoalíción belül kialakult vita abszurd, a szociáldemokraták pedig lehetetlenül viselkednek.
Az olcsó szállás forradalma

Az Airbnb mostanra harmincmilliárd dollár értékű vállalattá nőtte ki magát. Áldás vagy átok az online szállásközvetítő?
Bronzérmes a férfi válogatott

Maratoni ötöspárbajt követően bronzérmes lett a magyar férfi vízilabda-válogatott a felsőoktatásban tanuló sportolók olimpiájának tartott Universiadén.
Van még idő a tárgyalásra

Aggodalomra ad okot, hogy Moszkva felfüggesztette a közepes és rövid hatótávolságú nukleáris eszközök felszámolásáról szóló szerződés hatályát.
Major Veronika aranyérmes

Major Veronika nyerte vasárnap a 40 vegyes versenyszámot a gyenesdiási 50 méteres futócéllövő Európa-bajnokságon.
Halász Bence ezüstérmes

A kalapácsvető Halász Bence ezüstérmet nyert a svédországi Gävlében zajló U23-as atlétika Európa-bajnokságon.