2019.07.17. Bravúr: kettős győzelemmel jutott tovább a Fradi! Szerhij Rebrov csapata esélyt sem hagyott az előzetesen erősebbnek tartott bolgár Ludogorecnek.
2019.07.17. Élvezetes Mozart: Don Giovanni – Armel Operafesztivál: Müpa, Fesztivál Színház, az Ecuadori–Magyar Zeneművészeti Alapítvány és az Armel Operafesztivál közös produkciója, július 5., az ARTE Concert csatorna élő közvetítése
2019.07.17. A hit festője Kárpáti Tamás festőművész Credo című kiállítása, Pesti Vigadó. (Bp. V., Vigadó tér 2.), megtekinthető július 19-ig
2019.07.17. T. Mészáros Andrást támogatja a Fidesz-KDNP Érden A kormánypártok támogatásával készül a választásra T. Mészáros András érdi polgármester.
2019.07.17. A Fidesz Szarvas Pétert támogatja Békéscsabán Szarvas Pétert támogatja a Fidesz Békéscsabán, saját jelöltet nem indítanak.
2019.07.17. A Bundeswehr elbocsáthatja a szélsőjobboldaliakat A döntést a berlini munkaügyi bíróság hozta meg.
2019.07.17. A kerítés ott marad, ahol van Az ENSZ jelentéstevője kritizál bennünket, mert nem engedjük azt, hogy a migránsok szabadon mozogjanak Magyarországon.
2019.07.17. Az ország nagy részén zivatarokra figyelmeztetnek Az ország nagy részére elsőfokú figyelmeztetést adtak ki zivatarveszély miatt csütörtökre.
2019.07.17. A migránsokat és a civil szervezeteket félti a jelentéstevő A migránsok emberi jogai kevés figyelmet kapnak – értékelte a magyar helyzetet Felipe González Morales.
2019.07.17. Egykori lóistállókban helyeztek el migránsokat Maria Pisani szerint az embereket rasszista indíttatásból kizsákmányolták.
2019.07.17. Újabb szakaszba lépett az uniós jogsértési eljárás Újabb szakaszba lépett a lengyel bírói fegyelmi kamara miatti uniós jogsértési eljárás.
2019.07.17. Életfogytig és még 30 évig tartó börtönre ítélték a drogbárót Életfogytig, plusz 30 évig tartó börtönre ítélték Köpcöst, a volt drogbárót New Yorkban.
2019.07.17. A civil szervezeteket méltatta az uniós biztos „Ha valaki segítséget nyújt migránsoknak, azt nem szabad bűncselekménynek minősíteni”.
2019.07.17. Elfogadhatatlan az ENSZ- javaslat Elfogadhatatlan az illegális migránsoknak az adott ország lakosaival egyenjogú egészségügyi ellátása.
2019.07.17. Ellenzéki kerekasztalt hoztak létre Ujhelyiék Az ellenzéki EP-képviselők a következő időszakban folyamatosan egyeztetni fognak.
2019.07.17. Seehofer: a kimentettek elosztása nem jelenthet határnyitást Horst Seehofer szerint az embereket meg kell menteni a vízbefúlástól, és biztonságos kikötőbe kell szállítani őket.
2019.07.17. Flashmobbal „adta át” a DK az M5-ös metrót DK-s aktivisták egy ironikusnak szánt flashmob keretében jelképesen átadták az M5-ös metrót.
2019.07.17. Mi Hazánk: töröljék el a képviselők mentelmi jogát! A Mi Hazánk szerint a mentelmi jog ellentétes a törvény előtti egyenlőség elvével.
2019.07.17. Zöld kerületet és strandot ígér Gy. Németh Erzsébet Fejlődő, egészséges, zöld és élhető kerületet ígér a XVII. kerület közös ellenzéki polgármesterjelöltje.
2019.07.17. Újabb emberöléssel gyanúsítják a túronyi gyilkost Újabb emberöléssel gyanúsítják a Túronyban 2016 májusában történt gyilkosság jogerősen elítélt elkövetőjét.
2019.07.17. Nem csapódik a Földnek az 50 méteres aszteroida Száz hirosimai atombombáéval felérő erejű robbanást okozhatott volna.
2019.07.17. Egységes megoldást sürget a finn kormányfő Hosszú távú és egységes megoldást kell találni a migrációra – jelentette ki Antti Rinne.
2019.07.17. BKK: bankkártyával is kifizethető a helyszíni pótdíj Már azonnali bankkártyás fizetéssel is kiegyenlíthető az ellenőrök által kiszabott pótdíj a fővárosban.
2019.07.17. A kormány folyamatosan növeli az ápolási díj mértékét Az érintett családok olyan fizikai és lelki terhet viselnek, amit pénzben nehéz kifejezni.
2019.07.17. Csókay András vezeti a rendkívül bonyolult és veszélyes műtétet A Honvédkórház szakemberei is közreműködnek a bangladesi sziámi ikrek operációjánál.
2019.07.17. Palóc Világtalálkozót rendeznek Palóc Világtalálkozót rendeznek Nógrád megyében augusztus első hétvégéjén.
2019.07.17. Weber: sajnálatos, hogy a csúcsjelölti rendszer nem érvényesült Weber szerint központi kérdés, hogy miként lehet Európát emberközelibbé tenni.
2019.07.17. Megtámadták Hockenheim főpolgármesterét Megtámadta egy ismeretlen saját házának udvarán a németországi Hockenheim főpolgármesterét.
2019.07.17. A közlekedési miniszter lép a környezetvédelmi miniszter helyére A francia elnök a közlekedési minisztert nevezte ki a lemondott környezetvédelmi miniszter helyére.
2019.07.17. Elfogadták a Notre-Dame felújításáról szóló törvényt A képviselőház elfogadta a székesegyház helyreállításáról szóló törvényt.
2019.07.17. A Fidesz nélkül nem lenne elnök Ursula von der Leyen A Fidesz szavazatai nélkül nem lenne elnök Ursula von der Leyen.
2019.07.17. Morawiecki: mérsékelten derűlátó vagyok Ursula von den Leyen megválasztása reményt ad arra, hogy új fejezet kezdődik az Európai Unióban.
2019.07.17. Szabados Ákost támogatja a pesterzsébeti Fidesz Megállapodással zárultak a tárgyalások a XX. kerületi Fidesz és Szabados Ákos között.
2019.07.17. Annegret Kramp-Karrenbauer lesz az új német védelmi miniszter Angela Merkel kancellár fenn akarja tartani a nemek arányát kormányában.
2019.07.17. Merkel: meggyőződéses és meggyőző vezetője lesz a bizottságnak „Ha ma el is veszítek egy mellettem dolgozó minisztert, új partnerre találok benne Brüsszelben” – írta Merkel.
2019.07.17. Rasszistának minősítették Donald Trump bejegyzéseit A határozat szerint Trump szavai hozzájárultak „az újonnan jött és a színes bőrű amerikaiak iránti gyűlölet erősödéséhez”.
2019.07.17. Egyelőre nem kezdődött csődeljárás Zugló ellen Karácsony Gergely épphogy elkerülte a csődbiztos kirendelését.
2019.07.17. Csoportelső a magyar válogatott Kiváló játékkal legyőzte a spanyolokat a férfi vízilabda-válogatott.