2022.06.03. Putyin: a Nyugat megpróbálja Oroszországra hárítani az élelmezési gondokat A kedvezőtlen helyzet a globális élelmiszerpiacon nem tegnap alakult ki, mondta az orosz elnök.
2022.06.03. Felfüggesztették az osztrák közmédia vezetőjét Felfüggesztették az osztrák közmédia vezetőjét Orbán Viktorról írt ízléstelen bejegyzése miatt.
2022.06.03. A Leghűségesebb Város emlékezete Akik a hazára voksoltak – Sopron 1921 címmel dokumentumfilm készült a nyugat-magyarországi népszavazásról és előzményeirők.
2022.06.03. Bezárhatnak az OMV benzinkútjai Magyarországon Az osztrák OMV schwechati finomítóját az üzem leállásával járó rendszeres karbantartása után nem tudják időben újraindítani.
2022.06.03. A Bizottság inkább másnak utalná a támogatásokat Az EU Oroszországnak és Fehéroroszországnak szánt támogatást utalna Ukrajnának és Moldovának.
2022.06.03. Felavatták Kolozsváron Kós Károly első egészalakos erdélyi szobrát Az erdélyi polihisztort a szobor ülő testhelyzetben ábrázolja: Kós Károly saját faragású karosszékében ül.
2022.06.03. Ma a magyar miniszterelnök fizetése az egyik legalacsonyabb az EU-ban A jövőben emelkedne Orbán Viktor miniszterelnök tiszteletdíja.
2022.06.03. Robert Fico: Orbán Viktor a győztese az uniós csúcsnak, nem Eduard Heger Addig érkezik Oroszországból a kőolaj Szlovákiába, amíg nem lesz teljes értékű alternatívája, mondta a szlovák kormányfő.
2022.06.03. Több mint húszezer kézbesítetlen levelet találtak a postás lakásában Több mint húszezer kézbesítetlen levelet találtak egy volt postás lakásában Spanyolországban.
2022.06.03. Országszerte zivatarokra, felhőszakadásra figyelmeztetnek Zivatarok és felhőszakadás veszélye miatt is elsőfokú figyelmeztetést adtak ki az egész országra.
2022.06.03. Felbomlott az észt kormánykoalíció A reformpárti-centrumpárti kormány 2021 januárjában alakult meg.
2022.06.03. Rossi: papíron négy lehetetlen vállalkozás vár ránk A mi nagy lehetőségeink alapját az jelenti, hogy meccsről meccsre javulunk, mondta a kapitány.
2022.06.03. Afrikai Unió elnöke: fel kell oldani a szankciókat fel kell oldani az orosz gabona- és műtrágyaexport elleni szankciókat Macky Sall szerint.
2022.06.03. Novák Katalin Berlinben: a béke lehet a közös európai jövő garanciája Novák Katalin kiemelte: Magyarország nem kelet és nyugat között ingázó kompország, hanem szilárd helye van Európa közepén.
2022.06.03. A Kreml szóvivője elmondta, meddig tart a különleges hadművelet Az invázió fő céljaként a szóvivő a Donyec-medence lakosságának védelmét nevezte.
2022.06.03. Az ukrán lobogót is hozzácsapták a melegzászlóhoz A dublini önkormányzat számtalan lámpaoszlopra akasztotta ki az ukrán zászlót.
2022.06.03. Ha nincs genderideológia, nincs ebédpénz Csak akkor finanszírozzák az iskolai menzát, ha az intézmény megfelel a genderideológia támasztotta elvárásoknak.
2022.06.03. A következő napokban sem enyhül érdemben keleten az aszály Elsősorban a keleti, de különösen az északkeleti megyékben száraz a talaj.
2022.06.03. Nagy Ervin: A Jobbikban már csak a pénzért megy a harc Látványosan szétesett a Jobbik vezetése az utóbbi hetekben.
2022.06.03. A német külügyi szóvivő Putyint tette felelőssé az élelmiszerhiányért A németek szerint nem a szankciók következménye az éhínség.
2022.06.03. Nem először próbálja lejáratni a magyar kormányt az ORF Csaknem tíz évvel ezelőtt az ORF már készített egy Magyarországot lejárató dokumentumfilmet.
2022.06.03. Alexander Soros: Sohasem fogjuk elhagyni Ukrajnát! Soros György fia a Twitteren jelentette be, hogy nem hagyják veszni a munkájukat.
2022.06.03. Karácsony szerint még az autósoknak is jó a több kerékpáros Ő maga is tisztában van azzal, hogy ez a téma nagyon megosztó kérdéssé vált.
2022.06.03. A Biden-fiú szexvideókat töltött fel magáról az internetre A Times beszámolója szerint ez is kiderült az elhíresült laptop átvizsgálásakor.
2022.06.03. A belbiztonsági miniszter a melegzászló előtt tisztelgett Az új zászló nem azonos a melegek korábbi, szivárványszínű „büszkeségzászlajával”.
2022.06.03. Szijjártó Péter: zajlik az élet Európán kívül is Szijjártó Péter telefonon egyeztetett Gebran Bassillal.
2022.06.03. Cseh-lengyel álláspont: Ukrajna győzelme az egyetlen megoldás Az ukrajnai események kihívást jelentenek Csehország és Lengyelország számára is.
2022.06.03. Halálos baleset történt a Hungária körúton A karambolban két autó ütközött, a balesetet követően az egyik autó oszlopnak csapódott.
2022.06.03. Magyar Levente: A magyarokat nem ócsárolhatja senki A miniszterhelyettes az osztrák közmédia vezetőjének bejegyzésére reagált.
2022.06.03. Latorcai Csaba: Brüsszel hamarosan a gázembargóra tesz javaslatot Az olajembargóra vonatkozó brüsszeli terveket sikerült megállítani.
2022.06.03. EP Fidesz-frakció: Nemet mondunk a brüsszeli klímaadóra „A zöld átállás költségét nem a magyar és európai polgárokkal kell megfizettetni.”
2022.06.03. Külföldön is bevált eszköz az extraprofit különadóztatása Az Alapjogokért Központ szerint külföldön is bevált eszköz az extraprofit-különadó.
2022.06.03. Átlagosan 21 ezer forintot spórolhatnak a háztartások a benzinárstoppal Júniusban átlagosan 21 ezer forintot takaríthatnak meg a magyar háztartások.
2022.06.03. Kétszáz pedagógus utazik a Csíksomlyóra a Határtalanul program keretében Kétszáz magyarországi pedagógus utazik a csíksomlyói búcsúra a Határtalanul program keretében.
2022.06.03. Balatonfüreden tartották a magyar nemzeti parkok hete nyitórendezvényét Az országos programsorozat során valamennyi nemzeti park bemutatja tevékenységét.
2022.06.03. Párbeszéddel lehet változtatásokat elérni az egészségügyben Az egészségügyért felelős államtitkár a kórházszövetség kongresszusán mondott beszédet.
2022.06.03. Több ezer éve itt vagyunk már a Kárpát-medencében Százhetvenkét ősi és ma élő populáció új adatbázisát hozták létre.
2022.06.03. Az EU elfogadta a hatodik szankciócsomagot Oroszországgal szemben A szankciós csomag az olajembargót is magában foglalja.
2022.06.03. Rászorulók nyári táboroztatására gyűjt a református szeretetszolgálat A szeretetszolgálat idei tervei között három napközis tábor szerepel.
2022.06.03. Pünkösdkor változik a fővárosi tömegközlekedés menetrendje Érdemes pünkösdkor is az utazás megtervezéséhez a BudapestGO alkalmazást használni.
2022.06.03. A litván elnök megköszönte Orbán Viktor kiállását Egyre többen szólnak a józan ész hangján. Köszönjük a litván elnök szavait – írta Szijjártó Péter.
2022.06.03. Gyurcsányék már megint a multikat védik Nem kellene semmit elvonni a nagy energiacégektől és a bankoktól, mi nem értünk egyet ezzel – mondta egy televíziós műsorban Varju László.
2022.06.03. Az ellenzék továbbra is a Fidesz-fóbiából próbál megélni A baloldali pártok most sem a választókat érintő és őket érdeklő ügyekkel foglalkoznak.
2022.06.03. Sok tízmilliárddal többet profitáltak az élelmiszerláncok Jelentősen növelték forgalmukat a nagyobb áruházláncok a járvány második évében.
2022.06.03. Menczer Tamás: Ha valaki egy másik ember halálát kívánja, az vállalhatatlan Súlyosbítja a helyzetet, hogy az osztrák közmédia igazgatója kívánta a magyar miniszterelnök halálát.
2022.06.03. Az osztrák külügy is elítéli az Orbán Viktor elleni támadást Az ORF-vezér azt írta: „Orbán Viktor akár szívinfarktust is kaphatna és le is mondhatna”.
2022.06.03. „Magyarországot meg kellene fosztani szavazati jogától” A német szociáldemokrata párt színeiben politizáló Katarina Barley szavait a Die Zeit idézte.
2022.06.03. Magyarországnak szerepet kell vállalnia az ukrán gabona kijuttatásában Ukrajnából meg kell nyitni a szárazföldi utat is a gabonaszállításokhoz – mondta az agrárminiszter.
2022.06.03. Hat hosszú hétvége lesz jövőre Jövőre kétszer lesz 4 napos a hétvége, ezen felül négyszer tölthetnek az emberek majd 3 napot pihenéssel, kikapcsolódással.
2022.06.03. Szombaton ismét nyitva tartanak a kormányablakok Előzetes időpontfoglalásra nincs szükség – közölte a Miniszterelnökség.
2022.06.03. Közel hetven túrán ruccanhatnak át szomszédos országokba a biciklisek A kerékpározás világnapja alkalmából teszik közzé a Kerékpárral 7 határon át pályázatának eredményét.
2022.06.03. Több mint kilencezren érkeztek Ukrajnából csütörtökön A háború elől csütörtökön 100 ember, köztük 32 gyermek érkezett Budapestre vonattal.
2022.06.03. Több mint száz határsértőt tartóztattak fel Csongrád-Csanád megyében A határsértőkkel szemben a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően jártak el.
2022.06.03. Változik a vonatok, a HÉV és a Volánbusz-járatok menetrendje pünkösdkor A vonatok vasárnap az ünnepnapi, hétfőn pedig a vasárnapi menetrend szerint közlekednek.
2022.06.03. Lövöldözés volt egy templomnál az Egyesült Államokban A rendőrség közlése szerint a templom parkolójában egy férfi lőtt agyon két nőt.
2022.06.03. Biden az amerikai fegyvertartási szabályok szigorítására szólított fel A fegyvertartást és -eladást szabályozó jogszabályok szigorítását kezdeményezte Biden.
2022.06.03. Huszonkilenc külföldit zsúfolt össze egy kisteherautóban egy embercsempész A 29 migráns afgán, pakisztáni, illetve indiai állampolgárnak vallotta magát.
2022.06.03. Elindult a Csíksomlyó Expressz és a Székely Gyors a csíksomlyói búcsúba Péntek hajnalban elindult a Csíksomlyó Expressz és a Székely Gyors a csíksomlyói búcsúba.
2022.06.03. Stoltenberg: Elhúzódó háborúra lehet számítani Jens Stoltenberg NATO-főtitkár kiemelte, a konfliktus időközben kimerítő háborúvá változott.
2022.06.03. Amerikai intézet akadt ki Ukrajna felfegyverzése miatt Az Ukrajnát a Nyugatról elárasztó fegyverek illetéktelen kezekbe kerülhetnek.
2022.06.03. BL-elődöntős a Ferencváros vízilabda csapata Az FTC-Telekom Waterpolo 14-13-ra nyert a Jug Dubrovnik ellen.
2022.06.03. Bokros Lajos szerint az autósok „tehetősek”, nem kell a benzinárstop Nemcsak a rögzített benzinárat támadta, hanem az összes árstopot.
2022.06.03. Potocskáné kitálalt Jakab Péterről tagtársainak Folytatódik a cicaharc a teljes megsemmisülés felé menetelő Jobbik háza táján.
2022.06.03. Elemzők: elsősorban Európa szenvedheti meg az olajembargót Az embargó szakaszos bevezetése még előnyös is lehet Oroszország számára.
2022.06.03. Fodor Gábor: Orbán Viktor megoldása bravúros volt Az embargó azokra a tagállamokra nem vonatkozik, akik vezetéken kapják az olajat.